כמה סיפורים:

פתח את שנת 2019 בחיוך מאוזן לאוזן

עבור ש.פ. שנת 2019 נפתחה בחיוך גדול, הוא לא תאר לעצמו שמילוי הטופס האחרון בשנת 2018 יעשה לו את שנת 2019. הטופס ששלח היה דאבל לוטו בעלות של 29.20 ₪, בו הוא מילא 4 טבלאות בלבד!

ש.פ. בן 34, תושב חיפה, מילא טופס לוטו בחמש דקות פנויות שהיו לו בזמן שחיכה בתור בסופר. הוא מספר: "אני ממלא לוטו פה ושם, לא משהו קבוע... היה לי פעם מנוי, וחידשתי את המנוי בזמן האחרון...אמרתי לעצמי שחייבים לסגור את 2018 בטעם טוב וחשבתי שאזרים עוד כמה טפסים כדי שאולי אזכה במשהו כמו 500 או 1000 ₪, לא תיארתי לעצמי שאקבל סכום כזה יפה! זה יעזור לנו מאוד"  עוד סיפר ש.פ. שבכוונתו לצאת לחופשה מפנקת ואולי גם לרכוש רכב חדש.

אין ספק שהמזל האיר לו פנים בפתח שנת 2019.

 


 מתנת אירוסין מתוקה!

מ. ל הגיע בבוקר שטוף שמש בתחילת שבוע של חודש מאי לאסוף את הזכייה שלה, זכייה שהתלבשה נהדר על החתונה שתהייה לה בקיץ.

הזוכה מ.ל. מבירת הנגב, באר שבע, מילאה טופס צ'אנס שבועיים לפני טקס האירוסין שלה (חינה) בדרך לבחירת שמלת הכלה. אמא שלה, שמנויה בטופס ישיר פתחה לה חשבון בזמן ההמתנה והמתנה לא איחרה לבוא. ההשקעה של 46.60 ₪ הביאה לה כ 50 אלף ₪. את הזכייה גילו רק שהגיעו לבית מאוחר יותר ובישרו זאת לחתן המיועד. החתן והכלה לעתיד שמחו מאוד עם היוודע כי הפרס שלהם.

הזוכה מ.ל. סיפרה בהתרגשות רבה: "זו מתנה משמיים, ממש כך! היינו צריכים את הכסף הזה לחתונה ולא האמנו שזה קורה. זה ממש ברכה גדולה שזכינו בה!! כל ההוצאות לקראת החתונה קצת הלחיצו אותי וזה הגיע ממש בזמן..."

 


 אחרי שבוע נודע לו שהוא הזוכה המאושר

סיפורו של א.כ. מגוש דן, לא האמין שזה יכול לקרות לו!

"ואז הגיע היום המאושר הזה, הסתכלתי בטופס ו...המספרים היו בול מה שסימנתי! לא ידעתי שכל הטוב הזה עומד לנחות עלי! זה ממש מתאים לי בול עכשיו..."

כך הגיב א.כ., בשנות ה 40 לחייו, שמתגורר באזור גוש דן שהבין אחרי שבוע ימים כי הוא הזוכה המאושר בלוטו. את הטופס הוא מילא עם אשתו יחד, בטופס לוטו רגיל בעלות של 50.50 ₪.

כמנוי מזה מספר שנים בלוטו ישיר א.כ. הספיק לנסות את מזלו בכמה משחקים כמו דאבל לוטו, לוטו חזק וצ'אנס. אבל כנראה שהמזל ידע בדיוק מתי להגיע וחיכה לו ממש מעבר לפינה כדי להביא לו הפתעה מתוקה כמו זו. א.כ. שעובד במקצועות חופשיים, מסר שימשיך לעבוד כרגיל בעסק שלו וחושב להשקיע בהגדלת העסק. אבל לפני הכל יצא לחופשה קטנה עם הילדים והאישה כדי לחגוג את הזכייה.

המנוי הקבוע של א.כ. הוכיח את עצמו ובגדול.